Zasady Zwrotów

Zwroty
Nasza polityka trwa 14 dni. Jeśli od Twojego zakupu minęło 14 dni, niestety nie możemy zaoferować Ci zwrotu lub wymiany.

Aby mieć prawo do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i w takim stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Dodatkowe produkty bezzwrotne:
Karty podarunkowe
Oprogramowanie do pobrania
Niektóre elementy opieki zdrowotnej i osobistej

Aby dokonać zwrotu, wymagamy pokwitowania lub dowodu zakupu.

Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu, wyślemy Ci e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy Twój zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu pieniędzy.
Jeśli otrzymasz zatwierdzenie, zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności w ciągu określonej liczby dni.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.
Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej, zanim oficjalnie utrzymasz fundusze, może minąć nawet 10 dni roboczych.
Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem.
Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem orders@elixio.pl.

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki związanych z odesłaniem produktu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot, koszt wysyłki zwrotnej zostanie odjęty od Twojego zwrotu.

Jeśli wysyłasz przedmiot o wartości przekraczającej 150 PLN, warto rozważyć skorzystanie z możliwej do śledzenia dostawy usługi wysyłkowej lub zakupu ubezpieczenia przesyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy Twój zwrócony przedmiot.