0

Twój koszyk jest pusty

Produkty
 • Korektor koloru elixio V34

 • Naturalna pasta wybielająca elixio cosmetics

 • Organiczny płyn do płukania jamy ustnej na bazie olejku kokosowego

 • Zasady Zwrotów

  Zwroty
  Nasza polityka trwa 14 dni. Jeśli od Twojego zakupu minęło 14 dni, niestety nie możemy zaoferować Ci zwrotu lub wymiany.

  Aby mieć prawo do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i w takim stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

  Dodatkowe produkty bezzwrotne:
  Karty podarunkowe
  Oprogramowanie do pobrania
  Niektóre elementy opieki zdrowotnej i osobistej

  Aby dokonać zwrotu, wymagamy pokwitowania lub dowodu zakupu.

  Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu, wyślemy Ci e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy Twój zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu pieniędzy.
  Jeśli otrzymasz zatwierdzenie, zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności w ciągu określonej liczby dni.

  Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.
  Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej, zanim oficjalnie utrzymasz fundusze, może minąć nawet 10 dni roboczych.
  Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem.
  Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem orders@elixio.pl.

  Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki związanych z odesłaniem produktu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot, koszt wysyłki zwrotnej zostanie odjęty od Twojego zwrotu.

  Jeśli wysyłasz przedmiot o wartości przekraczającej 150 PLN, warto rozważyć skorzystanie z możliwej do śledzenia dostawy usługi wysyłkowej lub zakupu ubezpieczenia przesyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy Twój zwrócony przedmiot.

  Poniżej znajdziesz często zadawane pytanie na temat naszej firmy, produktów oraz składu. Lista pytań i odpowiedzi jest stale aktualizowana. Jeżeli nie znalazłaś/ęś tego czego szukasz to napisz do nas.

  Section heading

  Elixio zawiera 100% naturalny aktywowany węgiel który absorbuje zabarwienia zębów. Węgiel aktywowany absorbuje także toksyny oraz bakterie pozostawiając uczucie swieżości w jamie ustnej. 

  Wszystkie produkty nadają się do codziennego stosowania. Dla najlepszych rezultatów płyn do płukania jamy ustnej powinno się stosować minimum 3 razy w tygodniu.  

  W elixio jesteśmy dumni z zapewniania wysokiej jakości wszystkich naturalnych produktów do wybielania zębów naszym klientom na całym świecie.

  Mając to na uwadze, stworzyliśmy specjalną gwarancję. Jeśli nie widzisz zmiany w odcieniu/kolorze zębów, wykonaj następujące czynności:

  1. Wyślij e-mail na adres orders@elixio.pl z numerem zamówienia
  2. Nasz zespół sprawdzi twoje zapytanie o zwrot w ciągu 3 dni roboczych
  3. Po zatwierdzeniu zwrotu przez nasz zespół, odeślij wszystkie produkty z zamówienia na wskazany w emailu adres.
  4. Zwrot środków zostanie zrealizowany po otrzymaniu zwróconych produktów

  Zwrot nie uwzględnia kosztów wysyłki oraz zwrotu. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt emailem - orders@elixio.pl

  Więkoszość ludzi widzi pierwsze rezultaty juz po tygodniu regularnego stosowania produktów elixio. 

  elixio znakomicie radzi sobie z wybielaniem wrażliwych zębów i dziąseł bez wyrabiania nadwrażliwości.

  Nie, dostarczony węgiel jest wyjątkowo drobny i nieabrazyjny.

  elixio jest bezpieczne dla ludzi noszących aparat ortodontyczny ale nie zalecamy tego ponieważ część zębów pod aparatem nie zostanie wybielona co może pozostawić nierówną barwę zębów.